Bijles is al mogelijk vanaf €24 per uur.
Petran studeert Lerarenopleiding Natuurkunde en heeft atheneum afgerond. Petran woont in Venray.
Bekijk profielFenna studeert chemisch fysisch analist en heeft havo afgerond. Fenna woont in Venray.
Bekijk profielOnze dochter heeft veel bijgeleerd en haar cijfer voor wiskunde is nu een dikke voldoende. Bedankt!!
Woon je in Op den Bosch en omringende plaatsen zoals Eerste Dorp en Tweede Stad en ben je op zoek naar de perfecte bijlesdocent voor jouw kind? Dan ben je hier aan het juiste adres!
Met de zomertoetsen in zicht of ter voorbereiding op het nieuwe schooljaar, is het nu het ideale moment om bijles te regelen. Bij StudentsPlus begrijpen we dat jouw kind de beste ondersteuning verdient en daarom helpen wij graag. Als ervaren en lokale partij vinden wij snel en zonder gedoe een passende bijlesdocent die aansluit op de behoeften van jouw kind.
Maak je geen zorgen, wij staan voor je klaar! Onze missie is om kwalitatieve en betrouwbare ondersteuning te bieden, zodat jouw kind met vertrouwen en plezier vooruitgang boekt in Op den Bosch en omstreken.
Dat maakt onze bijlesservice niet alleen snel, maar ook zorgeloos en volledig afgestemd op jouw kind.
Bekijk hieronder wat de mogelijkheden zijn voor bijles in jouw buurt. Zo krijg je een beetje gevoel bij de bijlesdocenten die we voor je kunnen uitnodigen. Uiteraard is dit een selectie van alle bijlesdocenten die StudentsPlus voor je kan benaderen.
In Op den Bosch wordt er bijles gegeven in, onder meer, de volgende vakken:
Er wordt er naast bijles, ook huiswerkbegeleiding aan huis in Op den Bosch gegeven.
Laat je kind niet langer wachten op bijles! Meld je aan en wij regelen direct een bijlesdocent. Geen match? Dan betaal je helemaal niets!
Jij bepaalt samen met je leerling wanneer, waar en hoe de bijles wordt gegeven
Je geeft zelf aan in welke vakken je bijles wilt geven
Bij StudentsPlus krijgt iedere bijlesgever hetzelfde uurloon, namelijk €13 per uur netto!
Deze pagina is geschreven door Jeroen Zwiers, MSc MBA, oprichter van StudentsPlus. Jeroen is in 2004 afgestudeerd in econometrie aan de Rijksuniversiteit Groningen en behaalde in 2021 zijn MBA in Big Data aan de Universiteit van Amsterdam. Sinds 2002 helpt hij ouders en leerlingen aan gemotiveerde bijlesdocenten door de leerlingen zorgvuldig te matchen en persoonlijk te begeleiden.
Zijn missie: onderwijs toegankelijk en effectief maken met persoonlijke begeleiding, gebaseerd op data, ervaring en vertrouwen. Bekijk zijn profiel op LinkedIn.